כריתת עץ דקל

לקבלת הצעה
השאירו פרטים

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

מחירים מעולים

ניסיון רב שנים

תוכן עניינים

כיום אנו יכולים למצוא עצי דקל במקומות רבים, אשר לעיתים לא נרצה שיהיו בהם

 

עצי דקל הפכו בעשורים האחרונים לעצי נוי פופולאריים ביותר, אולם הם דורשים תחזוקה מתמדת בכדי לשמור על מראם האסתטי ובריאות העץ, אשר בלעדיה העץ הופך למטרד סביבתי.

בין אם מדובר בעצי דקל השתולים בגינת ביתנו או עצי דקל השתולים ברחובות העיר, מומלץ לבצע כריתת עצי דקל מקצועית כאשר אנו נתקלים בעץ שאינו מטופל כראוי.

צפו בסרטון של מאיר נהנה מלבבות דקל לאחר כריתת עץ דקל ברישיון >>

אז מה כדאי לדעת על כריתת עצי דקל?

מדוע חשוב לבצע כריתה של עצי דקל: עצי דקל אמנם יכולים להיות יפים ביותר, אולם כאשר הם אינם מטופלים הם הופכים למטרד סביבתי חמור – עטלפים נמשכים לפירות העץ, הפירות נושרים וגורמים ללכלוך רב, הענפים נופלים באופן ספונטני ומהווים סכנה בטיחותית וכן ישנה התיישבות של מכרסמים וציפורים מסוגים שונים על העץ, אשר יכולים להוות מטרד פני עצמם. מסיבות אלו, חשוב ביותר לכרות כל עץ דקל אשר אינו מטופל כראוי.

הוצאת אישורים מתאימים: במדינת ישראל יש להוציא אישורים מהקרן הקיימת לישראל בכדי לכרות כל עץ בשל החשש מכריתת עצים חיוניים. עצי דקל אינם נחשבים עצים בסיכון, אולם עדיין יש להוציא את האישורים המתאימים לשם כריתתם בכדי לוודא כריתה תקינה וחוקית של העץ.

כיצד מתבצעת כריתת עצי דקל: כריתת עצי דקל אינה דומה לכריתת עצים אחרים, בעיקר בשל גובהו של העץ, ולעיתים קרובות היא כוללת חיתוך של העץ לכמה חלקים וכן עבודה בגובה רב בכדי לכרות אותו. עבודה זו כוללת שימוש בכלים המתאימים לכריתה מסוג זה וכן נקיטה של אמצעי בטיחות חשובים לשלום הכורתים והסביבה. מסיבה זו, חשוב ביותר להיעזר בחברה מומחית בתחום בכדי להבטיח ביצוע עבודת כריתת עצים נכונה ובטיחותית.

חברת "אופק"- כריתה וגיזום הינה חברה המספקת שירותי כריתה וגיזום עצים מקצועיים

בכל הנוגע לכריתת עצי דקל, מומלץ להיעזר בחברה מומחית בתחום בשל מורכבות העבודה. חברת "אופק"- כריתה וגיזום הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום, אשר מציעה בין מגוון שירותיה גם שירותי כריתת דקלים בצורה מקצועית העומדת בכל דרישות הבטיחות והחוק בתחום.

שירותי גיזום עבור כל ערי המרכז