כריתת עץ ברוש

לקבלת הצעה
השאירו פרטים

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

מחירים מעולים

ניסיון רב שנים

תוכן עניינים

מתי עולה הצורך בביצוע עבודות לכריתת עץ פיקוס בוגר?

הגיע הזמן להסיר את העץ מהמקום בו הוא נמצא כדי לבנות מגרש או מבנה, או כי הוא מסכן את הציבור? צריכים צוות מקצועי שיבצע את המשימה באמינות ובמקצועיות? רוצים לקבל מחיר משתלם בלי פשרות על האיכות? גם אנחנו רוצים לעזור לכם, וזו הסיבה מדוע אנו באופק כריתה וגיזום החברה המובילה בארץ לכל הבעיות שקשורות בכל סוגי העצים!

מתי נצטרך לכרות עץ ברוש?

עצי ברוש יכולים להגיע לגובה מסחרר של כמה עשרות מטרים ולמרות היופי המרהיב הזה לפעמים הם סכנה לציבור. עצים רעועים או עצים שמושכים מזיקים, פגיעה בתשתיות וחדירת שורשים למערכת הניקוז ועוד בעיו תרבות יכולות להוביל אתכם לפתרון אחד ויחיד: כריתה. כשמבצעים כריתה לעץ מאסיבי כמו ברוש צריך לדעת לעשות את זה נכון וזה מתחיל ונגמר בחברה מקצועית. אנחנו באופק כריתה וגיזום נסייע לכם כדי לכרות את העץ על הצד הטוב ביותר ויש לכם כמה סיבות טובות להיות רגועים.

 

כריתת עץ ברוש מקצועית אצל אופק כריתה וגיזום

  • כריתת עצים היא לא עניין של כוח אלא עניין של תכנון ומחשבה. אצלנו באופק כריתה וגיזום אין עבודות חובבניות או פזיזות וזה לא משנה אם מדובר על עץ ברוש בגובה של עשרה מטרים או עץ בגובה של שני מטרים. כשאנחנו נקראים למשימה אנחנו תחילה בוחנים את כל האפשרויות ומבינים מול מה אנו עומדים, ורק לאחר מכן אנחנו מתחילים בתהליך הכריתה שיכולה להסתיים תוך פחות משעה בהתאם למצב.
  • תנו לניסיון לעבוד בשבילכם, כי כשאתם בוחרים אנו אתם בוחרים כמו מגוון רחב של לקוחות שכבר שנים עובדים איתנו באופן קבוע. אנחנו יודעים מה לעשות כי כבר ראינו הכול. גיזום וכריתת עצים זו המקצועיות שלנו וכל עץ בכל מתאר, מורכב ככל שיהיה, יקבל פתרון הולם ומיידי.
  • אצלנו לא דוחים ולא מתעכבים, זמינות מיידית לכל לקוח. אתם מתקשרים אלינו ובאותו היום אנחנו כבר אצלכם כדי לבחון את המצב ולהבין מה המשך הטיפול המתבקש. אמינות תמיד בראש והלקוחות תמיד מרוצים, לא רק מהעבודה אלא גם מהשירות שתמיד ניתן בחיוך.

 

שירותי גיזום עבור כל ערי המרכז