גיזום עצים עם מנוף

לקבלת הצעה
השאירו פרטים

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

מחירים מעולים

ניסיון רב שנים

תוכן עניינים

הטיפול בגינות מחייב מקצועיות רבה, וחיוני להמשך ההתפתחות של הצמחים

גינות ביתיות וקהילתיות הינן מקום מפגש ראשון במעלה. אנו מבלים חלק ניכר מהזמן הפנוי שלנו בגינות, מאחר והן מעניקות לנו אווירה ותחושה של יציאה לטבע גם אם הם ממוקמות בלב הערים. חלק מהגינות נועדו לישיבה ממושכת, וחלק פשוט מעניקות צל או מוסיפות ירוק למרחב העירוני. הטיפול בגינות עשוי להיות מאתגר מבחינות רבות. הדישון של האדמה נועד לשמור על הצמחים מפני מחסור בחומרי הזנה, ההשקיה נועדה לאפשר להם להתפתח ולהתגבר על האקלים החם והיעדר המשקעים בארץ, ופעולות נוספות כגון ריסוס נועדו לאפשר להם להתמודד עם מזיקים ועם תחרות מצד עשבים גונבי מים. גיזום עצים הינו אחד מהאתגרים המשמעותיים ביותר בטיפול בגינות, בעיקר אם מדובר בגינה המכילה עצים גבוהים.

גיזום עצים עם מנוף

מהם שתי הסיבות המרכזיות לכך שאנו נזקקים לשירותי גיזום עצים עם מנוף

גיזום עצים גבוהים הינו כאמור אתגר משמעותי מאוד בטיפול בגינות קהילתיות. אופן הצימוח של רוב העצים הינו כך שהענפים גדלים עם צימוח העץ, ואינם משנים את גובהם עם צמיחתו. כך, ככל שהעץ גובהה, כך גובהה קו הענפים, ומקשה עלינו את הגיזום. גיזום עצים עם מנוף הינו חיוני ממספר סיבות עיקריות:

  • מניעת מפגע בטיחותי: גיזום עצים עם מנוף מונע מאתנו את הסכנה שבנפילת עצים או פגיעה בגזע העץ במקרים של סערות. רוח עזה יכולה לגרום לכיפוף העץ ולשבירתו, מה שעשוי להוביל לפגיעות בנפש. גיזום עצים עם מנוף יכול לסייע בחיזוק השלד העיקרי של העץ, ובהסרת המשקל מחלקו העליון.
  • טיפול במחלות: לעיתים מתפתח בעץ זיהום המחייב לבצע גיזום עצים על מנת לתת לו דחיפה לצמיחה בשביל להתמודד עם הבעיה. גיזום עם מנוף מאפשר לנו לבצע את הטיפול גם בעצים גבוהים, ולעודד את המשך צמיחתם לגובה.

אופק – כריתה וגיזום מעניקה שירותי גיזום עם מנוף מהטובים בארץ

אופק – כריתה וגיזום הינה חברה מובילה בגיזום עם מנוף, המאפשרת לכם להיות בראש שקט בידיעה שהעבודות מתבצעות כהלכה. בחירה באופק מבטיחה שמירה על הצמח, וגיזום איכותי בהתאם להנחיות.

שירותי גיזום עבור כל ערי המרכז