גיזום עץ פקאן

לקבלת הצעה
השאירו פרטים

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

מחירים מעולים

ניסיון רב שנים

תוכן עניינים

אין ספק כי פקאן הוא אחד המאכלים האהובים ביותר שיש, והוא זוכה לפופולריות רבה בישראל. עץ פקאן לא גדל לבדו בצורה מושלמת, הוא זקוק לתחזוקה שוטפת ובין היתר גם לגיזום מקצועי. זה הזמן להבין כיצד גוזמים עץ פקאן, איפה יש צורך לגזום וכמובן מי יכול לבצע את המשימה במקצועיות וניסיון.

איפה יש צורך בגיזום עצי פקאן?

עץ דובדבן נחשב לנדיר יחסית. קשה לקרוא לעץ הזה נדיר כי בסופו של דבר אפשר למצוא דובדבנים רבים בסופרים אם כי לא תמיד הפירות שלו מבשילים מה גם שהאקלים בישראל לא הכי מוצלח לצמיחתו. עם זאת, יש עצי דובדבן רבים שנמצאים בחממות שונות וכמו כל עץ פרי אחר, הם צריכים לעבור גיזום. הגיזום צריך להתבצע מאותן הסיבות בדיוק, החדרת אור שמש אל החלקים הפנימיים שלו וגיזום של ענפים לא פוריים שסתם לוקחים משאבים מהעץ. הגיזום צריך להתבצע בעיקר לפני החורף או במהלכו אך חשוב לזכור כי יש לגזום מיד אם מדובר בענף רקוב, פגוע או כל סיכון אחר שעולה ממנו.

מאלו סיבות יש לגזום עץ פקאן?

  • ייעול תפוקת עץ הפקאן היא אחת הסיבות הראשיות לגיזום. כאשר גוזמים את הענפים הפחות טובים והפחות פוריים, אולי אפילו אלו שנגועים בריקבון, יש תפוקה מקסימלית.
  • אסתטיקה היא עוד אחת מהנקודות החשובות בגיזום העץ. אמנם לרוב לא גוזמים אותו בגלל הסיבה הזו כסיבה ראשית אך כמובן שמתייחסים אליה במהלך הגיזום.
  • סילוק מזיקים היא משימה חשובה לכל מי שמתעסק בחקלאות. כולם יודעים שהמזיקים יכולים להרוס יבולים שלמים בלי בעיה תוך זמן קצר וכך גם הם יכולים להרוס עצים. לכן חשוב לזכור כי עץ הפקאן חייב להיגזם מיד כאשר מבינים כי יש ענף נגוע שמושך אליו מזיקים שונים.
  • מבחינה בטיחותית לעתים יש צורך לגזום חלק מהענפים כיון שהם שבורים או מסכנים אנשים שעוברים בקרבתו.

מדוע חשוב לעבוד עם חברה מקצועית?

אי אפשר להמר כאשר מבצעים גיזום עץ פקאן כיוון שגיזום לא נכון יכול לפגוע משמעותית בתוצרת של העץ. אין ספק כי גיזום העץ היא משימה לא פשוטה כלל שצריכה חישובים והערכות לגבי צורת הגיזום הנכונה, מועד הגיזום וכמובן הבנה מה מפריע לעץ, מה הענפים החלשים יותר וכן הלאה. חברה מקצועית שעובדת שנים רבות בתחום תוכל לבצע את המשימה הזו בלי בעיה כלל. היא מתעסקת בתחום כבר זמן רב ויש לה את כל הכלים לביצוע נכון של הגיזום כך שאין כל סיבה שיהיו לכם דאגות.
קשה מאוד לבצע גיזום עץ פקאן בצורה נכונה, גם כי אין לכם את היכולת לגזום אותו בלי כלי גיזום מתאימים וגם בגלל שאין לכם את הידע וההסמכה לכך. למזלכם אנו באופק כריתה וגיזום תמיד כאן לצדכם כדי להעניק לכם את הגיזום הכי טוב שיש! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

לפרטים נוספים: היכנסו

שירותי גיזום עבור כל ערי המרכז