גיזום עץ אתרוג

לקבלת הצעה
השאירו פרטים

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

מחירים מעולים

ניסיון רב שנים

תוכן עניינים

האתרוג כמו שלא הכרתם

את האתרוג אנחנו רגילים לראות בשולחן החג כאשר יש אתרוגים מובחרים יותר ויש אתרוגים מובחרים פחות אך כל אתרוג מתחיל בעץ אתרוג שנגזם בצורה נכונה ונבונה. גיזום עץ אתרוג היא לא עבודה פשוטה אלא חייבת להגיע מניסיון רב והבנה של צרכי העץ והפרי כדי להוציא ממנו כמה תנובה מיטבית ככל הניתן.

עצי האתרוג גדלים לרוב בשטחים מסחריים והדרך בה גוזמים ומגדלים אותם לצרכים מסחריים שונה לעומת גיזום עץ אתרוג לצרכי נוי. אנחנו באופק כריתה וגיזום מבצעים עבודות גיזום וכריתה כבר שנים רבות ושנים רבות של ניסיון יכולות לעזור גם לכם.

גיזום עץ אתרוג

גיזום עץ אתרוג: כך עושים את זה נכון

עץ אתרוג אוהב מאוד את השמש. העץ צריך לקבל שמש חזקה אך כרגיל לא יותר מידי בצורה שעלולה לפגוע בענפים ובפירות. את האתרוג מומלץ לשתול באביב אך אפשר לשתול אותו במשך כל השנה. הגיזום לאתרוג יכול להתבצע כל השנה לפי מצב הענפים ומצב העלים.

ראשית, חשוב מאוד לגזום את הענפים החלשים. קל מאוד לזהות את הענפים החלשים שהולכים להיתלש די בקלות והסיבה לכך היא שהם סתם מפריעים. הענפים האלו יכולים להיתלש בכל רגע ולא הולכים לצמוח יותר מידי, פירות הם לא יניבו ולמעשה הם נטל על העץ. גם ענפים מתים, כאלו שלא מניבים עלים ובטח לא פירות צריך לגזום כיוון שהם יכולים לסכן את העץ במחלות וגם לפגוע בקליטת האור על ידי שאר הענפים הבריאים.

כמו הרבה עצי פירות אחרים, חשוב מאוד לספק מספיק אור לפנים העץ. יש הרבה ענפים שמניבים פירות טובים מאוד אך מחוסר בשמש עלולים לנבול. כדי לדאוג שזה לא יקרה יש לגזום את האתרוג בצורה חכמה. צוות הגוזמים שלנו באופק כריתה וגיזום מבצעים עבודות גיזום לעצי אתרוג כבר שנים רבות ובכל ספק שיש כדאי לכם לקרוא לנו ולא לקחת סיכונים אחרי חודשים של השקעה.

לא לוקחים סיכונים בכל מה שקשור לעצים

אנחנו באופק כריתה וגיזום מספקים שירותים רבים מאוד למשתלות רבות, למגדלים מתחילים וגם לבעלי שדות עתירי ניסיון. אי אפשר להתחרות במקצועיות ובניסיון ובכל שאלה או תהייה שיש לכם, אנחנו המקום לחפש בו את התשובות. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

שירותי גיזום עבור כל ערי המרכז