גיזום עץ אבוקדו

לקבלת הצעה
השאירו פרטים

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

מחירים מעולים

ניסיון רב שנים

תוכן עניינים

אין ספק כי עץ האבוקדו מוסיף הרבה צבע לגינה, זאת בנוסף להיותו פרי מזין ומרענן. על מנת ליהנות מפוריות העץ חשוב לדעת מתי וכיצד לגזום אותו.

מתי גוזמים את עץ האבוקדו?

החשיבות של גיזום עצים נכון ובזמן היא גדולה, גיזום לא נכון עלול לגרום לפגיעה בעץ ובתפוקת הפירות שלו. הגיזום חייב להתבצע בתקופה המתאימה, כאשר גיזום עץ אבוקדו חייב להתבצע מתחילת ועד סוף תקופת הלבלוב שלו, כלומר בתקופת האביב.

כיצד הגיזום מתבצע?

  • את עץ האבוקדו יש לגזום כאשר הוא מגיע לגובה רב. לא כדאי שהעץ יגיע לגובה רב מידי כי אחרי זה יהיה קשה מאוד לקטוף את הפרי ובוודאי בגינה הביתית שלכם, שגם בה אפשר לגדל אותו למרבה הפלא, הוא יכול לפגוע בחלונות או לעשות צל כבד מידי.
  • הגיזום מתבצע גם כדי להחדיר את קרני השמש אל מרכז העץ כדי שגם הענפים המוצללים יותר יצליחו לצמוח ולספק תפוקה טובה.
  • חשוב לזכור כי עץ האבוקדו לא יכול לסבול קרינת שמש חזקה מידי ולכן מומלץ במצבים קיצוניים להלבין את העץ כדי למנוע חימום יתר.
  • את הגיזום יש לבצע בצורה עדינה שאינה חזקה מידי וזאת כדי לא לפגוע בעץ. לצורך כך יש לחתוך את הענפים במקומות הנכונים ובצרוה הנכונה ולביצוע זה יש צורך בכלי גיזום מקצועיים.
  • אפשר לגזום את העץ גם כדי לעצב אותו אך שימו לב שהגיזום יהיה שקול בשני צדדיו. אם אתם לא יודעים כיצד לגזום אותו כדי להקנות לו עיצוב ראוי כדאי שתזמינו עיצוב מקצועי.

אם אתם צריכים גיזום עצים מקצועי לעץ האבוקדו שלכם צרו קשר כעת עם המומחים של אופק כריתה וגיזום!

לפרטים נוספים: היכנסו

שירותי גיזום עבור כל ערי המרכז