גיזום עצים ברמת גן

לקבלת הצעה
השאירו פרטים

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

מחירים מעולים

ניסיון רב שנים

תוכן עניינים

גיזום עצים מהווה פעולה בסיסית ונחוצה בשל לא מעט סיבות. בין אם מדובר בגיזום עצים ברחובות ובין אם מדובר על גיזום עצים בגינות פרטיות, חשוב לזכור שבכדי שעבודת הגיזום תתבצע בצורה הטובה ביותר ותענה על מטרותיה באופן האידאלי, יש צורך לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום גיזום עצים. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע לצורך גיזום עצים ברמת גן, חשוב מאוד שתכירו את הטובים ביותר בתחום זה ברמת גן והסביבה. גיזום עצים ברמת גן ובכלל, המתבצע הן לצורך שמירה על מראה אורבני ומסודר ברחובות, הן לצורך מניעת קריסת ענפים ומפגעים שונים והן לצורך שמירה על אורך חייו של העץ, הוא דבר חשוב מאוד שיש לבצע בצורה מקצועית.

למה צריך לגזום עצים?

כאמור, לגיזום עצים ישנן סיבות רבות. לעיתים יש צורך לגזום עצים בגינות פרטיות או ברחובות ערים בשל העובדה שמדובר על טובתו של העץ. ישנם עצים בעלי ענפים רבים, אשר מסכנים את הצמיחה הבריאה שלהם ומכבידים עליהם. במקרה שכזה, בכדי לשמור על בריאות העץ יש צורך לסנן ענפים שאינם רלוונטיים לעץ ופשוט לגזום אותם בצורה מקצועית ואיכותית. סיבה נוספת לגיזום עצים היא כמובן הסכנה שלא פעם הם יכולים להוות. עץ עמוס מאוד בענפים מסכן את כל מי שעובר תחתיו, כאשר החשש הוא שענפי העץ יקרסו על האדם העובר תחת העץ. גם במקרה הזה חשוב מאוד לגזום את העץ המהווה סיכון. סיבה נוספת היא כמובן הענקת מראה אסתטי לגינה או לרחוב. אם יש לכם עץ עמוס בענפים בגינת הבית שלכם, אתם בוודאי יודעים שבכדי להעניק מראה אסתטי ודקורטיבי יותר לגינה, עליכם לנטרל ענפים שונים מהעץ ולהעניק לו מראה מסודר ונעים יותר. גם במקרה הזה יש צורך בשירותי גיזום מקצועיים.

כיצד בוחרים שירות גיזום עצים ברמת גן?

גיזום עצים היא עבודה אשר חייבת להתבצע על ידי בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום. אך מעבר לכך, לבעלי המקצוע הללו חייב להיות רישיון לעבודה בגובה שכן, לא פעם עבודת הגיזום מתבצעת בגובה של יותר מ2 מטר וכל עבודה בגובה של יותר מ2 מטר, נחשבת לעבודה בגובה הדורשת הסמכה לעסוק בה.
יש לבחור את אנשי המקצוע הנדרשים לצורך גיזום עצים ברמת גן, בהתאם להיתרים שיש להם לגיזום עצים. על פי חוק "פקודת היערות", יש צורך לקבל היתר להעתקת עצים או לכריתת עצים. כאשר מדובר על עץ המצוי בבית פרטי, ניתן לקבל את האישור הנדרש ממורשה למתן היתר כריתה או מפריד היערות. כריתת עץ ללא אישור לכך עלולה לגרור אחריה קנס כספי משמעותי.
כמו כן, חשוב מאוד לבחור באנשי מקצוע אשר יודעים מתי הזמן הנכון לבצע עבודת גיזום בהתאם לכל סוג עץ, בהתאם לתהליכי הצמיחה והנשירה של העלים שלו ועוד. גיזום העץ במועד לא מתאים לו, עלול לפגוע בעץ. בנוסף לכך, אנשי המקצוע שיבחרו לצורך הליך הגיזום חייבים להיות בעלי ידע אודות המינון הנדרש לגיזום כל עץ וזאת בכדי שלא לפגוע בעץ.
אם אתם מחפשים שירות גיזום עצים ברמת גן, כדאי שתבחרו בחברת אופק, אשר נוסדה בשנת 1990 עד ידי מאיר דרור, גנן לשעבר שעבר התמחות בתחום גיזום עצים. החברה מספקת שירות גיזום עצים ברמת גן ברמה גבוהה ומקצועית מאוד הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר המוסדי.

שירותי גיזום עבור כל ערי המרכז