גיזום עצים בעונה – מונע סכנה

לקבלת הצעה
השאירו פרטים

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

מחירים מעולים

ניסיון רב שנים

תוכן עניינים

הכותרת של מאמר זה אינה סתם חרוז יפה, אלא אמת לאמיתה. אין זה סוד, שחלק בלתי נפרד מגידול עץ בגינת ביתכם כרוך בתחזוקה מתמדת שלו, גם על מנת שיגדל ויניב הלווה ופירות וגם על מנת שלא יהווה מפגע מסוכן לכם ולסביבה. אם אתם תוהים כיצד יכול עץ פרטי הגדל בגינה שלכם להוות סכנה לכם ולסביבה, הנה לפניכם מספר דוגמאות:

סכנת קריסה –
 עץ פרטי אשר לא עובר גיזום עצים בעונה המתאימה, יכול לצמוח פרא ולהפוך פחות יציב בפני פגעי מזג האוויר. עץ שכזה עלול, חלילה, במקרה של סופת רוחות וגשמים, לקרוס תחתיו וליפול על בני אדם או על רכוש כגון ריהוט גינה, מכוניות ועוד. אין ספק שמדובר בסכנת נפשות ולכן חשוב לבצע את הפעולות הדרושות למניעתה.

סכנת פגיעה מהענפים –
 ענפי העץ הגדלים פרא יכולים להוות סכנה לעוברים ולשבים היכולים להישרט ולהיפגע מהם. אלה יכולים להיות גם דיירי הבית, גם אורחים שמגיעים לבקר וגם השכנים, במידה שמדובר בענפים שגדלו ועברו לשטח שלו.

סתימת צנרת –
 עצים הגדלים פרא ולא עוברים גיזום עצים בעונה או טיפוח, עלולים לצמח שורשים שיכולים להגיע אל פתחי צנרת ביוב ולחסום אותה. הדבר עלול להביא לסתימות בצנרת ולהצפת ביוב דבר לא מאוד מלבב בלשון המעטה הכרוך בהזמנת אנשי מקצוע שיפתחו את הסתימה.

לכלוך –
 עץ שלא עובר גיזום עצים יזום על פי הצורך יכול לגרום ללכלוך רב בגינה הפרטית שלכם וגם בגינה של השכנים וברחוב. זאת משום שענפיו המצמחים כאוות נפשם עלולים להשיר את עליהם ואלה, מצדם, גורמים ללכלוך רב שפוגע בכם ובסביבה כאחד.

הפתרון – גיזום עצים בעונה

הפתרון לכל הסכנות והמפגעים שתוארו לעיל הינו פשוט ביותר: הזמנת מומחים בתחומי כריתת עצים, שיבצעו עבורכם גיזום עצים מקצועי על פי הצורך. העונה הנכונה לבצע גיזום עצים היא בקיץ או באביב, ובכל מקרה – לפני בוא החורף. זאת משום שכאמור לעיל החורף הוא העונה שבה עלולים להתרחש אסונות הקשורים לנפילת עצים וענפים, וכדי למנוע זאת יש לבצע את הפעולה עוד לפני שהוא מגיע. חשוב לדעת שתדירות ביצוע פעולת המנע תלויה בסוג העץ ובקצב הצמיחה שלו. עץ מסוים יזדקק לגיזום תכוף יותר והשני כמעט לא יזדקק. על מנת לבצע את הפעולה הנכונה מומלץ מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע, שיתנו לכם את הכוונה הדרושה לגבי התדירות והמועד הרצויים לביצוע העבודה.

גיזום עצים בעונה – אופק לשירותכם

ופק כריתה וגיזום עצים מתמחה בביצוע עבודות כריתת עצים ועבודות גיזום עצים על ידי צוות גוזמים מקצועיים ובעלי תעודות. החברה מקפידה לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, תוך מתן ייעוץ מקצועי ללקוחותיה לגבי מועדי הגיזום האידיאליים ותדירותם. כל זאת על מנת שהעצים שלכם יגדלו כשהם בריאים, חסונים ומניבי פירות ועל מנת שהם לא יגרמו, חלילה, לנזקים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת עבודה – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

שירותי גיזום עבור כל ערי המרכז