לקוחות ממליצים

קרא עוד
עבודה יפה ומקצועית ומהירה עם שירות מצוין מבינים את העבודה .
קרא עוד
שירות טוב, יחס אדיב ומקצועי, זמינות טובה, מחירים טובים. מומלץ מאוד
קרא עוד
שירות טוב, יחס טוב, זמינות טובה
קרא עוד
מאוד מקצועיים הפכו בעיה גדולה, לקטנה הורידו ניקו גזמו הורידו משקל מהעץ תוך כדי התייעצות איתנו כלקוח בכל שלב ושלב ושוב שאלו , עוד ענף מפה ? עוד ענף משם? זה בסדר ? כל הכבוד !!!!!!
קרא עוד
עשו עבודה פצצה. תיקתקו הכל בצורה מהיה וממקצועית
קרא עוד
תודה על השרות והזמינות. בוצעה עבודה מקצועית ע"י אנשי צוות אדיבים.
קרא עוד
ניב וחן, שני מקצוענים... תקתקו את העבודה... באו לעבוד ולא להעביר את הזמן, מרוצה מאוד מהשרות
קרא עוד
היו אצלי ועשו עבודה מאוד איכותית במחיר ממש זול ביחס למתחרים. רציניים עם יחס נחמד ועושים את העבודה ברצינות מירבית ועם חיוך. ממליצה בחום רב!
קרא עוד
מאיר היה זמין והגיע באותו יום לבדוק את העצים. נתן הצעת מחיר הוגנת ותיאם שרות תוך פחות משבוע. ביום הגיזום למרות שני שכנים שלא הזיזו את המכונית היה גמיש והמתין להזזת המכוניות ואז ביצע את העבודה בצורה מצויינת
קרא עוד
העבודה תואמה תוך 3 ימים, הגוזם הגיע בדיוק בשעה שנקבעה, עבד יפה ומסודר בלי ללכלך, פינה את הגזם באופן מסודר לרחוב לאחר תיאום ימי איסוף מול העירייה.
קרא עוד
קיבלתי שירות מצוין, הרבה מעבר למה שציפיתי וקיבלתי מענה מעבר למה שחשבתי לבקש!!! פשוט נהדר ואין ספק שגם בעתיד אפנה לאופק. בקיצור ממליצה בחום על מאיר
קרא עוד
מקצוענים. הציעו מחיר אטרקטיבי, עמדו בזמנים וביצעו באיכות ובמקצועיות
קרא עוד
הצטרכתי לייעוץ בדבר פעולה שנעשתה כלפי עצים בשטח פרטי, נעניתי במבירות בסבלנות ובאדיבות למרות שחברה זו לא הוזמנה קודם על ידי. תודה לכם
קרא עוד
פניתי ל""אופק"- כריתה וגיזום" לצורך גיזום עץ. השירות היה מצויין. המחיר מצויין. קיבלתי את השירות בזמן, הכל היה יוצא מן הכלל. הגיזום מקיף כמו שביקשתי.
קרא עוד
פניתי לבית העסק כי היה לי צורך לשכיר שרותי מנוף, הם ידעו להתאים את השרות לצרכים שלי וסיפקו אותו יום למחרת, בדקתי והמחיר ששילמתי היה זול מאחרים.