עיצוב עצים

 
 
עצים ממלאים תפקידים רבים וחשובים במערכת האקולוגית, ועבורנו, בני האדם, הם משחקים תפקיד חשוב ביותר בעיצוב הנוף. כך למשל, הפארקים מהווים מקום בילוי מועדף. ככל שיש יותר עצים וצמחים בשכונה, כן היא נחשבת לטובה ולמטופחת יותר. עם זאת, העצים זקוקים לטיפול מסור וקפדני, שכן כמו שהם יכולים להוות קישוט מדהים למראה הרחוב, הם עלולים גם לגרום לנזקים.
 
יש לבצע גיזום עצים בכדי למנוע מהענפים להגיע לכבלי חשמל, ולמנוע מהם לחדור לחלונות של בתים. גוזמים מקצועיים לא רק מורידים את הענפים המיותרים, אלא גם נותנים צורה מסודרת לצמח.
 
 

עיצוב עצים ושיחים

 
מעבר לגיזום מסודר ויפה, ניתן לבצע גם פיסול בעצים. הכוונה היא ליצירת צורות של חיות או של חפצים שונים מעצים. זוהי אומנות ברמה הגבוהה ביותר, ולא כל גנן מסוגל לבצע זאת.

בחלק מהמקרים, ניתן לשלב בעץ גם פרחים ואף אלמנטים מפלסטיק וממתכת כדי "להחיות" את הפסל ולהעניק לו מראה ייחודי. המדובר בעניין לא זול, ובמרבית המקרים פיסול בעצים מתבצע בפארקים ציבוריים המתוחזקים על ידי הרשויות או בפארקים גדולים שהכניסה אליהם בתשלום.
 

עיצוב עצים בגינה

 
יש לזכור כי הדבר החשוב ביותר בעיצוב עצים הוא השמירה על בריאות העץ. חשוב לדעת אילו ענפים ניתן להוריד ואילו לא ניתן. גיזום לא נכון עלול לפגוע בצמח ולהביא למחלות ואף למוות.

חברת אופק מעסיקה גננים מוסמכים ואומנים מוכחים בתחומם. הם מבצעים עיצוב בעצים על ידי גיזום אומנותי, וזאת מבלי לפגוע בעץ עצמו. גם אתם מוזמנים ליהנות מהשירות המקצועי ומהידע המעמיק של הגננים שלנו.
 
 
 
צרו קשר לגיזום ולכריתה מקצועית
 
עיצוב עצים