כריתת עצי אקליפטוס

 

עץ שמהווה סמל להתיישבות העברית אך עלול לפגוע בטבע סביבו

 
 
 
כולנו גדלנו יחד עם הסיפורים על עמק החולה שהזיק לסביבה שלו באופן משמעותי עד שהתקבלה החלטה לייבש אותו כמו הרבה ביצות אחרות שהיו ברחבי הארץ האקליפטוס זללן המים הוא חלק טבעי ומהותי מהנוף הישראלי אך במקרים רבים הפגיעה הסביבתית שלו קשה מנשוא, גם לצומח וגם לבעלי החיים. אם אתם צריכים לכרות עץ אקליפטוס בודד או חורשה שלמה, אנחנו באופק כריתה וגיזום נראה לכם איך המקצוענים עושים את זה בצורה הכי יעילה שיש. אנו פועלים עם רישיון בתחום כבר שנים רבות ונראה לכם שכשאנחנו בסביבה, אין שום סיבה לדאגה.

 
 
 

כריתת עצי אקליפטוס על הצד הבטיחותי ביותר

 
 
  • כריתת עצים לא מעט פעמים הסתיימה באסון. אם אתם רוצים להיות בטוחים הכריתה תעבור בשלום אתם צריכים אותנו בסביבה. עצי אקליפטוס מגיעים לגובה רב ועשויים להיות מפגע בטיחותי אחרי סופה אך האסון יכול להתרחש גם כשצוות הכריתה כבר הגיע לשטח. רק העבודה המדויקת והמקצועית שלנו באופק כריתה וגיזום יספק לכם שלווה ורוגע כאשר הכול יעבור בדיוק לפי התכנית כשהבטיחות היא נר לרגלינו בלי סיכונים ולא הקטנים ביותר.

  • עקב העובדה שהאקליפטוס צורך מים רבים מהאדמה שסביבו, אפשר לנצל אותו לטובה אך הפגיעה שלו במקרים רבים כל כך קשה שבכל רגע שהוא נשאר באדמה כל מה שסובב אותו עלול להתייבש. כבר הוכח במחקרים רבים שמינים רבים של הצומח ושל החי נפגעים כשיש אקליפטוסים בסביבה ואנו נשמח להסביר לכם בדיוק עד כמה הפגיעה שלו חמורה, כיצד תשפיע הכריתה שלו בטווח הקצר והארוך, מהי דרך הכריתה הנכונה ומה זה דורש מכם.

  • אצלנו באופק כריתה וגיזום אין מקום לשאלות כי אחרי שנים רבות של ניסיון, תהיו בטוחים ששירות כל כך מעמיק ומקצועי לא תראו בשום מקום אחר.
 
כריתת עץ אקליפטוס
 

כריתת עצים היא עסק למקצוענים בלבד

 
 
אם גיזום לא נכון יכול לגרום לבעיות רבות, כריתת עצים ובפרט כריתת עצי אקליפטוס היא סכנת חיים ממשית. אם עולה הצורך בכריתה מקצועית אל תתנו למזל להשפיע אלא רק לניסיון של שנים בתחום. רק כך תוכלו להיות בטוחים ולדעת שאתם עושים את הדבר הנכון ובצורה הנכונה ביותר. אנו באופק כריתה וגיזום מחכים לשמוע מכם בכל שאלה או ייעוץ שתצטרכו, פנו אלינו עוד היום ונהיה תמיד לשירותכם.