כריתת עץ רימון

 
 
 
כריתת עץ רימון היא לא משימה פשטה והיא דורשת הרבה ידע מקצועי וציוד גיזום וכריתה מתאים כיצד מבצעים את הפעולה שלב אחר שלב? זה הזמן להבין מהי כריתת עץ רימון מקצועית ומתי היא נדרשת, ואנו באופק כריתה וגיזום כאן כדי להסביר שלב אחרי שלב כמו שרק המקצוענים יודעים!
 
 
 
כריתת עץ רימון
 

למה לכרות עצי רימון?

 
 
עצי רימון הם מהעצים הכי חשובים שיש הרי הרימון הוא אחד הפירות הכי חשובים בראש השנה, כאשר בתקופה זו של השנה כמות הרימונים שמגיעים לערי ישראל אדיר ממדים. עם זאת, לעתים עץ הרימון יכול להיות מאוד בעייתי כאשר הוא יכול למשוך אליו מזיקים רבים או להיות חסר שימוש כאשר תפוקת הפירות שלו מעטה ביותר או שהוא חולה וסובל מריקבון. במצבים כאלו יש צורך לשקול את הכריתה שלו ולבצע אותה בקפידה כאשר כך אפשר למנוע סכנות לשאר העצים שמסביבו.
 

כיצד כורתים עץ רימון?

 
 
  • עוד לפני שתוכלו להתחיל במלאכה לכריתת עץ הרימון אתם חייבים לקבל אישור ממשרד החקלאות. אנו באופק כריתה וגיזום נספק לכם שירות מלא שכולל גם הסבר על הצורך המשמעותי בכריתה והאם אפשר לוותר עליה וכמובן גם את כל התהליך הבירוקרטי שאפילו לכם, בעלי עץ הרימון, לא תמיד ברור.

  • אחר שמתקבל ההיתר לעקור את העץ יש צורך בתכנון כריתה נכונה. הכריתה חייבת להתחיל בסילוק כל הפירות כאשר ייתכן ויש פירות טובים שעוד אפשר להשתמש בהם. לאחר מכן יש לגזום את כל הענפים בהדרגה, גם כדי שהכריתה תעבור בצורה נוחה יותר וגם כדי שיהיה קל לאסוף את הגזם הרב שייווצר.

  • אחרי שהענפים גוזמו, יש צורך לכרות את העץ כאשר אנו נבצע את המשימה בצורה חלקה ולפי קוטר הגזע שלו. עץ גבוה יצטרך להיכרת בכמה חלקים וכך העבודה תהיה גם נוחה וגם בטוחה יותר.
 
 
מעוניינים לכרות עץ רימון? צרו קשר עם המומחים של אופק כריתה וגיזום כעת: