כריתת עץ אורן

 

כריתת עצים הינה פעולה אשר מחייבת ידע מקצועי בתחום וביצוע מדויק

 
 
 
כריתת עצים אמנם נשמעת כמו פעולה פשוטה, אולם היא דורשת התערבות של מומחה בכדי לוודא ביצוע עבודה בטוחה, נכונה וחוקית על פי נהלים שונים בתחום.

חברת כריתה וגיזום מקצועית "אופק" מציעה שירותי כריתה מתקדמים אשר חשוב להיעזר בהם בכל מקרה של כריתת עץ.
 
 
 

כריתת עצי אורן - מה חשוב לדעת?

 
נפיצות האורן: עץ האורן הינו אחד מהעצים הנפוצים בארץ, ולכן טבעי שגם מקרי הכריתה שלו יהיו נפוצים ביותר. העץ הגדול עלול להפריע לעבודות בנייה שונות או אף להוות מטרד סביבתי מסוכן, ובמקרים אלו חשוב לפנות אותו בצורה נכונה אשר לא תגרום לפגיעה בסביבה.

קבלת אישור לכריתה: החל משנת 2008, כל עץ בוגר נחשב לאילן מוגן על פי החוק במדינת ישראל. משמעות הדבר הינה שיש להוציא אישור מפקיד היערות של קק"ל בכדי לכרות או להעביר כל עץ בטרם תחילת העבודה בכדי להימנע מביצוע פעולות לא חוקיות או כריתת עצים שלא לצורך.

ביצוע כריתה בטיחותית: "אופק"- כריתה וגיזום מציעים שירותי כריתה בטוחים ומקצועיים, אשר מבטיחים כריתה בטיחותית של העץ באמצעות פירוק חלקיו, הסרת ענפים וחלקים של העץ אשר מהווים סכנה, הרחקת אנשים מהאזור, הובלת העץ הכרות לאתרים ייעודיים לכך ועוד.
 
 
 
כריתת עץ אורן
 
 
 
 

"אופק" כריתה וגיזום הינה בין החברות המתקדמות והמקצועיות ביותר בתחום

 
 
ניתן לראות כי כריתת עצים אינה פעולה פשוטה, וחשוב להיעזר בבעלי מקצוע כאשר מתעורר צורך לכך. "אופק"- כריתה וגיזום מציעים מגוון רחב של שירותים בתחום גיזום העצים ובין היתר גם שירותי כריתה אשר יכולים לסייע לכם במקרים בהם עליכם לכרות עץ המהווה מטרד מסיבות שונות.