חשיבות כריתת עצים מקצועית

 
 
כריתה וגיזום של עצים הם לא אחת צעדים הכרחיים מבחינה בטיחותית: כדי למנוע את קריסתם וכדי למזער נזקים לרכוש ונפגעים בנפש. יחד עם זאת, עבודות הכריתה והגיזום צריכות להתבצע במיומנות, במקצועיות ומבלי לגרום לעצים נזק בלתי הפיך, שיפגע בכושר צמיחתם וביכולת התחדשותם. לשם כך אתם זקוקים לשירותיהם של גוזמי עצים מומחים.
 
 

גיזום עצים מקצועי – מתי ולמה?

 
גיזום עצים הוא הרבה יותר מפעולת גינון שמטרתה לשמור על החזות האסתטית של העץ. במקרים רבים עבודות הכריתה והגיזום נועדו למנוע את קריסתם של עצים, בין אם בשל רוחות עזות ובין אם בעקבות גורמים אחרים, אשר עלולה לגרום לנזקים כבדים לרכוש או לבני אדם.

לקראת החורף, ובפרט לפני סופות עזות, חשוב לבצע גיזום עצים כדי למנוע את קריסתם של ענפים. ללא גיזום נאות, המתבצע באופן מקצועי ומבוקר, ענפים עלולים לקרוס על כלי רכב חונים, לנפץ שמשות של חלונות בבתים ובדירות ואף לקרוס על עוברי אורח.

גיזום עצים חשוב גם לשם אבטחת שדה ראייה תקין עבור נהגים. לא אחת, עצים מוצבים בשדרות הרחוב, וענפיהם הארוכים חוסמים את שדה הראייה של הנהגים ומעמידים אותם בסכנת גרימת תאונת דרכים. לכן, גיזום תקופתי של ענפי העצים הוא פעולה בעלת חשיבות בטיחותית ראשונה במעלה.
 
 
 
גוזם עצים מקצועי
 
 
 
 

גיזום וכריתת עצים – בטיחות במקום הראשון

 
עבודות גיזום וכריתת עצים הן הרבה יותר מעבודות גינון. הסיבה העיקרית לכך היא העובדה שהן מסכנות לא רק עוברי אורח ורכוש שנמצא בסביבה, אלא גם את הגוזמים עצמם. לכן, עבודות גיזום וכריתת עצים חייבות להתבצע על ידי אנשי מקצוע שהוכשרו לכך.

גוזמים מומחים הם אנשי מקצוע שהוכשרו לעבודה בגובה, ומחזיקים בתעודת גוזם מומחה מטעם משרד החקלאות. הם מצוידים בכל אביזרי הבטיחות והכלים הנדרשים לביצוע כריתה וגיזום עצים באופן בטיחותי: מנופים עם סל מיוחד ובטיחותי, רתמות בטיחות, מסורים חשמליים ועוד.

כל אלו מאפשרים להם לגזום ולכרות עצים תוך דאגה לשלומם ולביטחונם, כמו גם לבטיחות העובדים ושבים, ולשלומו של הרכוש שנמצא מסביב.

זאת ועוד, גוזמים מומחים מחזיקים בכל הידע הדרוש כדי לגזום ולכרות עצים מבלי לפגוע בעץ עצמו. גיזום עצים מקצועי נעשה תוך התחשבות במאפייני הצמיחה הייחודיים של כל עץ, כך שבעתיד יוכל לחדש את ענפיו ולהמשיך להצמיח ענפים יפים ובריאים.

חברת אופק כריתת עצים מתמחה בביצוע עבודות גיזום וכריתת עצים. צוות הגוזמים המומחים והמנוסים שלנו, כלי העבודה החדישים שלנו והניסיון העשיר שצברנו מאפשר לנו להתמודד עם כל אתגר מקצועי שמוצב לפתחנו, ולספק לכל לקוח את השירות המקצועי, היעיל והאיכותי ביותר.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו וליהנות משירותי כריתה וגיזום עצים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.