השכרת מנופים

 
 
 
עבודת גיזום עצים היא איננה עבודה פשוטה והיא מחייבת גם ידע מקצועי בתחום וגם שימוש בעזרים שונים כגון מסורים ובכלי עבודה נוספים, וכן במנופי הרמה שיסייעו לגוזם המקצועי לבצע את העבודה בדייקנות.
 

השכרת מנופים לגיזום עצים

 
רוצים להשכיר מנוף? התקשרו עוד היום 072-3257569
 
 
 
להשכרת מנופים צור עמנו קשר
 
 
 
 
 
אם אתם גוזמים מקצועיים בוודאי יש ברשותכם מנופים שכאלה, אולם אם אתם מבצעים עבודת גיזום רק מדי פעם, חבל שתשקיעו כסף רב ברכישת מנוף מתאים. אופק כריתת עצים מספקת שירותי השכרת מנופים המתאימים במיוחד לביצוע עבודות גיזום, וכך תוכלו גם לקחת על עצמכם את העבודה וגם לחסוך בהוצאות. חלק מהמנופים הניתנים להשכרה: מנופי הרמה, מנופי סל ועוד.
תוכלו לשכור גם שירותי מפעיל מנופים מקצועי, אשר יסייע לכם בתפעול נכון ובטיחותי של המתקן.
 
 
השכרת מנופים לכל מטרה
השכרת מנופים בהתראה קצרה
השכרת מנופים לבניין
 
אופק כריתת עצים מספקת שירותי השכרת מנופים לגיזום תוך הקפדה על בטיחות הלקוח. כל המנופים המושכרים עומדים בכל התקנים הדרושים ובעלי תו תקן. במעמד ההשכרה אנו מעבירים לכל לקוח הדרכה מקיפה לגבי תפעול נכון של המנוף ולגבי אופן השימוש בו, וכאמור מאפשרים גם לשכור את שירותיו של מפעיל מקצועי, להבטחת הבטיחות. אחרי הכול, מדובר בעבודה בגובה, וחשוב מאוד לשמור על כל כללי הבטיחות הן על מנת שמבצע העבודה עצמו לא ייפגע והן על מנת שלא יפגע באחרים או ברכוש.
 

השכרת מנופים קטנים

 
השכרת שירות מנופים
השכרת מנופים קטנים
השכרת מנופים ניידים
 

קצת על מנופי גיזום עצים

 
לצורך ביצוע גיזום עצים מדויק ואיכותי, עושים בדרך כלל שימש במנופים מיוחדים הנקראים "מנופי סל". מדובר במנופים המותקנים על כלי רכב צרים, ומאפשרים לגוזם להגיע בדיוק לגובה הרצוי ולבצע את העבודה. ישנם מנופים המותאמים לנשיאת אדם אחד וישנם כאלה המאפשרים נשיאה של שני אנשים, והם מגיעים בדרך כלל עד לגובה של כ-20 מטרים. אם אתם מתעניינים להשכרי מנוף לצורכי גיזום, חשוב שתוודאו שאתם שוכרים מנוף שיוכל להגיע לגובה הרצוי, על מנת שתוכלו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.
 

השכרת מנופי הרמה

 
השכרת מנופים במרכז
השכרת מנופי סל
השכרת מנופים חשמליים
 

השכרת מנופים ניידים

 
השכרת מנוף נייד
השכרת מנופים ניידים
השכרת מנוף נייד אופק גיזום וכריתת עצים
 

אופק כריתת עצים – השכרת מנופים על הגובה!

 
ברשות אופק כריתת עצים מגוון מנופי סל המיועדים להשכרה. אם אתם מעוניינים להשכיר מנוף לגיזום עצים פנו אלינו עוד היום ונשמח לספק לכם את המנוף הדרוש לכם למשך הזמן הדרוש לכם. ניתן לבצע השכרה על פי שעות ו/או ימים, וכך לשלם רק עבור השימוש הממשי.
 
השכרת מנופים למכירה
השכרת מנופים במרכז
השכרת מנופים למכירה
 
תמונות לעיל הן מעבודה בבית חולים השרון פתח תקווה, הלבוש נועד להגנה מפני המזיק של האורנים טוואי התהלוכה. כל העבודה נעשתה בפיקוח ביטחוני קפדני, סגירת כל שטחי העבודה, מערכת הגז והסולר במקום, ניתוק חשמל ע"י חברת החשמל בזמן העבודה.
 
השכרת מנוף
שירות השכרת מנוף
השכרת משאית מנוף
קהילת קליבלנד תל אביב
עבודת גיזום בקהילת קליבלנד
השכרת מנוף פרויקט בהבימה
השכרת מנוף תיאטרון הבימה
השכרת מנוף אופק גיזום וכריתה
השכרת מנופ אופק גיזום וכריתה
השכרת מנוף אופק גיזום וכריתת עצים
 
לקבלת מידע נוסף ולהשכרת מנופים – צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם שירות על הגובה!