גננים וגיזום לגינה פרטית

 
 
 
מעוניינים ליצור את גן העדן הפרטי שלכם בגינה? רוצים לעצב גינה מושקעת במרפסת הגג שעומדת לרשותכם? הגננים של אופק כריתת עצים מתמחים בטיפול מסור בעצים מכל הסוגים. אנו נעזור לכם לטפח עצים המותאמים היטב לגינה שלכם, שיאפשרו לכם להפיק יותר מהגינה שלכם.
 
לגננים מקצועיים חייגו עוד היום 2222224 - 052
 
 
 
 
גננים נעזרים במנוף בעת הגיזום
 
 
 
הזמנת גוזם עצים
 
 
 
 
 
 
 
מדוע חשוב להיעזר במומחים לצורך טיפול נכון בעצים?
  • גיזום נכון תורם לצמיחת העץ
  • טעויות בגיזום עלולות להוביל למותו של העץ
  • טיפול נכון מסייע לעץ הימנע ממחלות
 

חברת אופק עוזרת לכם לשמור על הגינה

 
חברת אופק תעזור לכם לבחור את העצים המתאימים ביותר לגינה או למרפסת, ותעזור לכם לטפל בעץ באופן שוטף. הטיפול ניתן הן לעצים דקורטיביים והן לעצי פרי, כאשר אנו דואגים להעניק להם טיפול שישפר את הצמיחה שלהם. טיפול בעצים דורש זמן ומומחיות, ואנשים רבים לא מוצאים את הזמן, או שפשוט לא מתמצאים מספיק במלאכת הגינון, ומעדיפים להעביר את המשימה לידי מקצוענים. חשוב לזכור שעצים תורמים בצורה משמעותית לעיצוב הגינה, ועלותם אינה זולה. טיפול נכון יאפשר לכם ליהנות מעץ בריא ורענן לאורך זמן, ולהימנע מהחלפות יקרות ותדירות.
 

יש לכם עץ מיותר בגינה?

 
לעיתים אנשים מחליטים לשנות את עיצוב הגינה, ולצורך ביצוע המשימה הם צריכים להוציא מהגינה עצים גדולים. ישנן כמה שיטות לעשות זאת בצורה יעילה – עקירה או כריתה. עקירת עץ מאפשרת את העברתו למקום אחר, ולא משאירה בגינה שרידים של העץ. לחילופין, ניתן לבצע כריתת עצים, כאשר פעולה זו תשאיר גדע בגינה, כתזכורת לעץ שצמח בה. הגננים המקצועיים של חברת אופק גיזום וכריתת עצים מתמחים בביצוע מקצועי של שתי הפעולות הללו, וישמחו לספק לכם את השירות הדרוש.

אם אתם מחפשים גננים מקצועיים, ואתם לא מוכנים להתפשר על איכות ומקצועיות בעבודה, הגעתם למקום הנכון.