גיזום עצים בתל אביב

 
 
 
גיזום עצים מצריך יד מקצועית, מחשבה מקדימה, כלים ייעודיים והתמחות בתחום, וזאת על מנת לשמור על הצומח ועל בטיחות חיי האדם. חברת "אופק" גיזום וכריתה אשר ממוקמת בתל אביב הינה מתמחה מזה שנים רבות במתן שירות גיזום עצים ושירותים משלימים עבור תושבי העיר והסביבה.

 

מרימים את הרף

 
 
 
גיזום עצים בתל אביב
 
 
 
 
חברת אופק עוסקת בתחום מאז 1990, מתוך אהבה לעצים ורצון להרים את הרף. את החברה מוביל מאיר דרור, גנן בעברו שבחר ללכת עם הלב ולהתמחות בגיזום עצים. דרור איגד סביבו גוזמים מומחים נוספים, כאשר כל אחד מחזיק בהסמכה מקצועית. ביחד חברי הצוות מובילים בתחום ומעניקים שירות מקצועי ומקיף, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים (בתי ספר, רשויות, עיריות וכדומה).

 

תהליך הגיזום

 
 
 
שירותי גיזום עצים בתל אביב מבית "אופק" נעשים באופן מקצועי ולצד חשיבה מקיפה. כאמור, הגיזום נעשה מתוך מטרה לשפר את צמיחת העץ, להסיר ענפים חולים ובכדי לעצב את הצמרת. מכאן שלא כל אחד יכול לקחת מסור ופשוט לטפל במשימה, אלא יש צורך בחשיבה מעמיקה, כזו שכוללת את כיוון הצמיחה העתידי, את מאפייני העץ בהתאם לעונות השנה, את נתוני החשיפה לשמש וכדומה, ועל כן מי שאינו בקיא בכך אומנם עשוי להסיר ענף, אך בו זמנית גם להזיק (ליצור מראה שאינו אסתטי ואף שיפגע בבריאותו של העץ).
 

שלב ראשון ואחרון

 
טרם הגיזום ראוי לקבל החלטה באיזו שיטת גיזום בוחרים: האם מקצרים ענפים, מנתבים מחדש את כיוון הצמיחה, מדללים ענפים (מתוך מטרה לתמוך בענפים חדשים), או גוזמים עד לבסיס הצמח. לאחר הגיזום חברת אופק מקפידה למרוח משחה ייעודית שמטרתה לשמור על אזור הגיזום נקי ממזיקים ומחלות. מה עוד? הצוות האדיב תמיד זמין לכל שאלה או התייעצות, כך שטוב לדעת שגם בתום הגיזום עדיין יש אל מי לפנות.
 

כלים מתקדמים לגיזום נכון ומדויק

 
מבחינת ביצוע, חברת אופק נעזרת בציוד המתקדם ביותר, הכולל מנופים שעוזרים להגיע לכל מקום בעץ ומכשירי ניסור שונים שחותכים את הענפים או את גזע העץ, חברי הצוות עברו הכשרה לגיזום בגובה, מחזיקים בניסיון רב, אינם מתפשרים על עבודה בטיחותית (לרוב תוחמים את סביבת העבודה), מבוטחים כהלכה ובעת הצורך נעזרים במנופים.
 

עם "אופק" תקבלו שירות מקיף ופתרונות גיזום יצירתיים

 
חברת אופק מחזיקה בניסיון רב, פועלת בכל המישורים, מתמודדת עם מצבים מאתגרים, מחזיקה מכשור מתקדם, מעניקה שירותי ייעוץ, חושבת על טובת העץ (ועל בטיחות האנשים), מחזיקה בתעודות ובאישורים הנחוצים ומבטחת את העובדים - מהווה יעד מספר אחד בגיזום עצים בת"א והסביבה!
 

שירות עבור כל שכונות העיר

 
 
מרכז העיר - לב העיר, נווה צדק, כרם התימנים, מונטיפיורי, שבזי ועוד..

צפון העיר - הצפון הישן, הצפון החדש, שיכון בבלי, גבעת עמל ב', פארק צמרות ועוד..

דרום העיר - פלורנטין, נווה שאנן, שכונת שפירא, קריית שלום, נווה עופר ועוד..

שכונות עבר הירקון מערב - רמת אביב, נווה אביבים, רמת אביב ג', רמת אביב החדשה, אפקה ועוד..

שכונות עבר הירקון מזרח - תל ברוך, מעוז אביב, הדר יוסף, נאות אפק, צהלה ועוד..