גיזום עצים בכפר סבא

 
 
גיזום עצים מהווה את אחת מהפעולות הנחוצות והבסיסיות ביותר עבור כל עץ. בין אם מדובר בעצים המצויים ברחובותיה של עיר ובין אם מדובר בעצים המצויים בגינות פרטיות, הרי שבכדי לשמור על בריאות העץ ועל בטיחות בני הבית או העוברים והשבים, במידה ומדובר בעצים ברחובות העיר, יש צורך לבצע עבודת גיזום מקצועית. לא כל גנן חובב יודע לבצע עבודת גיזום. על אף שלא מעט אנשים בטוחים כי פעולת הגיזום היא קלה למדי וכל אדם באשר הוא יכול לבצע אותה, חשוב לזכור שגיזום חייב להתבצע בצורה מקצועית, מתוך ידע בתחום וזאת בכדי לשמור על בריאות העץ. על כן, אם אתם מחפשים שירות גיזום בכפר סבא, כדאי שתבחרו אותו בצורה הטובה ביותר.


 
גיזום עצים בכפר סבא
 

גיזום עצים- מתי יש צורך בכך?

 
לא פעם עולה השאלה: מתי יש צורך בגיזום עצים? גיזום עצים איננו דבר שניתן לבצע בכל עת, רק בגלל שבעלי בית סבורים כי העץ שלהם נראה פחות טוב. גיזום עצים חייב להתבצע במינון המדויק הן מבחינת בחירת הזמן הרלוונטי לצורך הגיזום והן מבחינת גיזום הענפים הדורשים גיזום בעץ באופן מדויק. כלומר: אם חשבתם שתוכלו לגזום באופן עצמאי את העצים שבגינה שלכם, זה לא מומלץ כלל. ראשית כל, בכדי לגזום עצים, גם במסגרת גינות פרטיות, יש לקבל אישור כריתת עצים מהגורמים הרלוונטיים. שנית, גיזום לא מוצלח הן מבחינת בחירת זמן גיזום לא מתאים לעץ והן מבחינת גיזום ענפים שאין צורך לגזום בעץ, עלול להזיק לעץ באופן משמעותי.

גיזום עצים נדרש ראשית כל בשל הצורך לשמור על בריאות העץ. כלומר: כאשר ישנם ענפים שמסכנים את בריאות העץ מכיוון שאינם בריאים או מכבידים על העץ, יש לגזום אותם. ולכן, יש צורך לבחור באיש מקצוע אשר יודע איזה ענפים יש לגזום ומתי. שנית, יש לגזום ענפים שונים שיכולים להוות סיכון לעוברים והשבים ברחובות או לדיירי הבית כאשר מדובר על גינה פרטית. על כן, גם במקרה כזה יש צורך באיש מקצוע שיודע כיצד לגזום את הענפים שמהווים סכנה, מבלי להסב נזק לעץ.

 
 
 

גיזום עצים בכפר סבא - לבחור במומחים

 
אם אתם זקוקים לשירות גיזום עצים בכפר סבא, בוודאי כבר הבנתם שבהחלט לא כדאי שתבחרו בכל אדם באשר הוא לצורך ביצוע עבודת הגיזום. עליכם לוודא כי מדובר באיש מקצוע אשר למד את תחום הגיזום, עסק בו לא מעט ואוחז בידו תעודות המסמיכות אותו לעסוק בעבודה מהסוג כגון: רישיון לעבודה בגובה ועוד. כמו כן, יש לבחור באיש מקצוע שיודע למי להגיש את הבקשות הרלוונטיות לצורך קבלת אישור לגיזום העץ. חשוב לוודא כי מדובר על איש מקצוע מומלץ ואיכותי.

"אופק- כריתה וגיזום" מציעים לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר בכל הנוגע לגיזום עצים. החברה הוקמה בשנת 1990, על ידי גנן מקצועי שלמד היטב את תחום הגיזום ושירות גיזום העצים שהיא מציעה הוא ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שיכולה להיות.

 
 
 
 
 
 
 
 
  • הרצליה
  • רעננה
  • כפר סבא
  • הוד השרון
  • רמת השרון
 
 
 
  • קריית אונו
  • אור יהודה
  • יהוד
  • סביון
  • גני תקווה