גיזום עץ תאנה

 
 
 
 
גיזום עץ תאנה היא לא משימה פשוטה אלא אם מקצוענים יבצעו אותה. כאשר צוות מקצועי מגיע למשימה הוא יוכל לבצע אותה בלי בעיה, כיוון שהניסיון עושה את שלו. זה הזמן להבין כמה פרטים חשובים על גיזום עץ תאנה כך שתוכלו להבין טוב יותר כיצד לצלוח את המשימה על הצד הכי טוב שיש.

 

מדוע חשוב לגזום עץ תאנה?

 
גיזום עץ תאנה היא משיה חשובה מאוד ממש כמו כל גיזום אחר. הגיזום יכול לגרום לענפי של התאנה להיות הרבה יותר פוריים כיוון שאפשר לגזום את הענפים הפחות פוריים וכך לספק לענפים הטובים יותר, יותר משאבים מהעץ. שיטה זו מיושמת בכל כך הרבה עצים וגם בעץ התאנה היא יכולה להיות מוצלחת מאוד. כמו כן חשוב לזכור כי גיזום עץ תאנה יכול להיפטר מענפים רקובים או ענפים מסוכנים שיכולים להיות פוגעניים מאוד. חשוב לזכור כי הגיזום לצרכי בטיחות יתבצע בעיקר אחרי סופות ולמרותש עץ תאנה לא נחשב לעץ גדול במיוחד, אם הענפים נפגעים כדאי להיפטר מהם מיד.

 
 
גיזום עץ תאנה
 

באלו כלי גיזום משתמשים בגיזום?

 
כדי לבצע גיזום עץ תאנה יש צורך בכלי גיזום יחסית קטנים. עצי תאנה לא יכולים להגיע לגובה רב אלא בדרך כלל לא יעברו גובה של שלושה מטרים. בכל זאת יש לעתים צורך להשתמש בכלים לגיזום גבוה כמו למשל רתמות או סולמות. חשוב לזכור כי גיזום עץ תאנה צריך להיות דייקני יחסית ולכן יש צורך להשתמש בכלים ידניים ולאו דווקא חשמליים אך זה תלוי במקצועיותו של הגוזם ובמצב העץ לפני הגיזום. בגיזום עץ תאנה יש צורך כמובן להשתמש גם בבגדי עבודה ואמצעי בטיחות כמו כפפות, סרבל עבודה וקסדה.


 

על מה חשוב להקפיד בגיזום העץ?

 
  • גיזום אסתטי יכול להפוך לא רק את העץ למעוצב יותר אלא את כל מטע העצים להרבה יותר נעים לעבודה. אמנם הגיזום של עץ התאנה לא מתבצע לצרכים אסתטיים אך הוא יכול להיות הרבה יותר טוב אם הגוזם יעצב אותו תוך כדי וכך ימנע צמיחה לא נכונה שלו.
  • גיזום נכון לפי העונה הוא פרמטר חשוב שכל גוזם חייב להקפיד עליו. לא משנה עד כמה הגיזום יתבצע בצורה מדויקת ומהסיבות הנכונות, בסופו של דבר הוא יכול להיות רע מאוד כי הוא לא בוצע בעונה המתאימה. לכן יש צורך לגזום עץ תאנה אך ורק בעונה המתאימה כדי שייעול תנובת הפירות יהיה כמה שיותר מקסימלי.
  • לעתים גיזום עץ תאנה יידרש מצרכי בטיחות. אמנם מדובר על עץ קטן יחסית שלא נמצא סתם כך באמצע הרחוב או בחורשות אך הוא יכול להיות מסוכן אחרי סופות מה גם שהוא יכול לסכן את שאר הענפים ולא רק את מי שיהיה תחתיו.
גיזום עץ תאנה היא משימה פשוטה הרבה יותר איתנו באופק כריתה וגיזום. אם אתם מחפשים צוות מנוסה שיבצע את הגיזום במהירות, בזמינות מלאה וכמובן בבטיחות הכי גבוהה שיש, אנו כאן לשירותכם! פנו אלינו עוד היום ונשמח לספק לכם את השירות הכי טוב שיש!

לפרטים נוספים: היכנסו