גיזום עץ רימון

 

גיזום עצים חשוב ביותר לשמירה עליהם הן מבחינה בריאותית והן מבחינה אסתטית

 
 
 
 
עץ הינו אחד הצמחים הדורשים את הטיפול המסור ביותר, כאשר אחד החלקים החשובים ביותר בו הינו פעולת הגיזום. "אופק"- כריתה וגיזום מציעים שירותים מגוונים בתחום זה אשר יסייעו לכם בשמירה על העץ שלכם בריא ויפה לאורך זמן.

אנו מתמחים בגיזום עצי רימון וכן בכל סוג של עצים, תוך הקפדה על גיזום מקצועי הכולל גיזום נכון בהתאם לסוג העץ וכן שימוש בכלים מתאימים לעבודת גיזום נכונה ויעילה.
 
 
 
גיזום גפן
 
 
 
 
 

 

מדוע חשוב לגזום עץ רימון?

 
שמירה על מראה העץ: גיזום עצים הינה פעולה המשפרת בצורה משמעותית את מראה העץ. בעזרת "אופק" כריתה וגיזום ניתן לעצב את עץ הרימון בצורה המועדפת עלינו, ולהעניק לו מראה מסודר ויפה יותר מבחינה אסתטית.

שמירה על בריאות העץ: ישנן פעולות גיזום עצים אשר מטרתן להיפטר מחלקי עץ חולים ולמנוע הדבקה של חלקים אחרים בעץ אשר עלולה להוביל למותו עם הזמן. "אופק" כריתה וגיזום יכולים לסייע לכם לאתר את האזורים הללו, לטפל בהם או לגזום אותם כנדרש וכך לשמור על בריאות עץ הרימון, אשר נוטה לסבול מבעיות מסוג זה.

הסרת סכנות: גיזום עצים מתבצע לעיתים קרובות בכדי לשמור לא על העץ, אלא על הסובבים אותו. ענפים רופפים או חלקי עץ אחרים אשר עלולים ליפול מהווים סכנה ממשית לאנשים הנמצאים בסביבתו, וחשוב לכרות אותם בהקדם. בעזרת "אופק"- כריתה וגיזום ניתן לאתר את החלקים המסוכנים האלו ולגזום אותם לפני שהם גורמים נזק.

 

"אופק" כריתה וגיזום מסייעים לכם בשמירה על עץ הרימון במצב אופטימלי

 
 
גיזום עצים עוזר לשמור עליהם בכמה דרכים, כאשר בכל הנוגע לעץ הרימון הגיזום הופך לחשוב ביותר בשל עדינותו של עץ זה. "אופק" כריתה וגיזום הינה חברה מובילה בתחום, אשר מציעה מגוון שירותים שיסייעו לכם בשמירה על עץ הרימון שלכם לאורך זמן או על כל עץ אחר.