גיזום עץ מנגו

 

גיזום עצי פרי הוא עבודה למקצוענים בתחום

 
 
 
 
אחד מהדברים החשובים ביותר להתפתחות של עצי פרי ובפרט של עצי המנגו הוא גיזום עץ נכון. בעץ מנגו שאינו גזום כראוי תהיה הנבה מועטה של פרי, נפילה של ענפים וכמובן גם פגיעה במראה האסתטי של העץ.

גיזום עצים היא לא עבודה שכל אחד יכול לעשות, אלא רק אנשי מקצוע מנוסים יכולים לבצעה. אנשי מקצוע אלו צריכים להכיר את אופי הצמיחה של עצי המנגו ולהיות בעלי היכולות המקצועיות לביצוע גיזום מדויק ובריא לעץ. אנו באופק כריתה וגיזום מעסיקים גוזמי עצים מקצועיים בעלי כל הידע הטכני והבוטני הדרוש לגיזום איכותי.

 
 
 
גיזום גפן
 
 
 
 
 

 

על מה מקפידים אנשי המקצוע שלנו כאשר הם גוזמים עץ מנגו?

 
בעת גיזום עץ מנגו, אנשי המקצוע באופק כריתה וגיזום מקפידים על כמה דברים חשובים:

גיזום סימטרי – הסימטריה של העץ חשובה לא רק מבחינה אסתטית אלא בעיקר מבחינת המשקל שיש על העץ. הגוזמים המנוסים שלנו גוזמים בצורה שתאפשר צמיחה סימטרית של העץ שתחלק את המשקל שלו בצורה טובה, ליצירת ענפים חזקים וישרים.

השארת מקום לאור שמש – אור השמש הוא הכרחי לצמיחה של ענפים רעננים ושל פירות. אנו גוזמים את האזורים בעץ שמסתירים את אור השמש מחלקיו האחרים של העץ כדי שתיהנו מכמה שיותר פירות ועלים רעננים.

מניעת נפילת ענפים – אנו מקפידים על גיזום ענפים בעלי זוויות חדות, דבר ששומר על בטיחותכם שכן הוא מונע נפילת ענפים מהעץ.
 

שירות הגיזום ברמה הגבוהה ביותר

 
 
במידה ואתם רוצים לבצע גיזום עץ מנגו, אל תהססו ופנו כעת לאופק כריתה וגיזום. אנו נספק עבורכם שירות אדיב ומקצועי ליצירת עץ מלא פירות ובעל מראה רענן לאורך זמן.
לפרטים נוספים: היכנסו


אזורי שירות נוספים - רמת גן, ראשון לציון, כפר סבא