גיזום עץ דובדבן

 
 
 
 
גיזום עץ דובדבן היא משימה פשוטה בעיקר לצוות מקצועי. אם תנסו לגזום את העץ לבד לא רק שלא תוכלו לבצע זאת בצורה נכונה או בזמן הנכון אלא לעתים לא תבינו בכלל מה כל הסיבות שבגינן יש לבצע אותו. זה מתכון בטוח לגיזום לא נכון אך למזלכם אם תקראו את המאמר הבא, כל זה ישתנה.


 
גיזום עץ תאנה
 

מתי צריך לגזום עץ דובדבן?

 
עץ דובדבן נחשב לנדיר יחסית. קשה לקרוא לעץ הזה נדיר כי בסופו של דבר אפשר למצוא דובדבנים רבים בסופרים אם כי לא תמיד הפירות שלו מבשילים מה גם שהאקלים בישראל לא הכי מוצלח לצמיחתו. עם זאת, יש עצי דובדבן רבים שנמצאים בחממות שונות וכמו כל עץ פרי אחר, הם צריכים לעבור גיזום. הגיזום צריך להתבצע מאותן הסיבות בדיוק, החדרת אור שמש אל החלקים הפנימיים שלו וגיזום של ענפים לא פוריים שסתם לוקחים משאבים מהעץ. הגיזום צריך להתבצע בעיקר לפני החורף או במהלכו אך חשוב לזכור כי יש לגזום מיד אם מדובר בענף רקוב, פגוע או כל סיכון אחר שעולה ממנו.
 
 

כיצד ניתן לגזום עץ דובדבן?

 
גיזום עץ דובדבן יכול להתבצע על ידי כלים שונים כמו למשל מגזמת חשמלית ומזמרה וכמובן גם בגדי עבודה לבטיחות. הבטיחות צריכה להיות לשני הצדדים, גם לגוזם העצים וגם לעץ, ולכן יש צורך בעבודה מקצועית. כמובן שאין חוק שאומר שאתם לא יכולים לגזום את העץ הפרטי שלכם לבד אך בכל זאת במובן הפרקטי אי אפשר לספק גיזום עץ דובדבן מוצלח בלי שאתם יודעים היכן צריך לגזום, כיצד לגזום נכון וכמובן מתי הגיזום צריך להתבצע. כל אלו יהיו הרבה יותר פשוטים אם תבחרו בגיזום עצים מקצועי.
 

כמה עולה לגזום עץ דובדבן?

 
קשה לדבר עלה מחיר של גיזום עץ דובדבן כיוון שמדובר במחיר שמורכב מפרמטרים שונים. למשל, יש עצים שיכולים להיות הרבה יותר מסובכים לגיזום וכן הוא ייקח זמן רב יותר וגם יהיה יקר יותר. כמובן שיש גם השפעה מצד כמות העצים שיש צורך לגזום למחיר הגיזום. מחיר הגיזום לכל עץ יירד אם יהיה צורך לגזום עצים רבים כמו למשל כשמדובר במטע שלם. המחיר מושפע כמובן גם מצוות הגיזום, מעונה שבה גוזמים, מהמיקום הגיאוגרפי של העצים וכולי.
 

כיצד נבחר את הצוות המתאים?

 
כדי לבחור את צוות הגיזום המתאים אתם חייבים להתחשב בכל הפרמטרים: ניסיון הצוות, ההמלצות עליו, הזמינות שלו לספק לכם שירות, איכות השירות שהוא מציע וכמובן רושם ראשוני.
בחירת הצוות המתאים שיעניק לכם גיזום עץ דובדבן איכותי היא לא משימה קשה כי אתם כבר במקום הנכון! אנו באופק כריתה וגיזום תמיד אן לשירותכם כי לספק לכם את הגיזום הכי טוב שיכול להיות, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
 
 
 

לפרטים נוספים החברה היא בעלת ניסיון רב של גיזום עצי דובדבן מכל הסוגים, בוגרים כצעירים, קטנים כגדולים. אנשי המקצוע בחברה הם בעלי ידע נרחב, ויודעים לזהות את הנקודות בהן אפשר לגזום את העץ מבלי לפגוע בו, להשאירו בריא ורענן ולהצמיח פירות ועלים חדשים. כאשר מעוניינים בגיזום עץ דובדבן, מומלץ לבחור באופק, אשר יגרמו לעץ הדובדבן שלכם להיראות טוב מאי פעם.

לפרטים נוספים: היכנסו