כריתת עץ תאנה

מתחת לצלו של עץ התאנה

 
 
את עץ התאנה לא בטוח שיצא לרבים לראות אך שמענו עליו עוד מהסיפורים התנכ"יים. התאנה שאנו אוהבים לאכול יחד עם פירות יבשים נוספים גדלה על עץ יפהפה שיכול גם לתרום לנוי וגם לעולם הקולינרי עם אחד הפירות הטעימים ביותר. יש הרבה יתרונות עץ תאנה כמו העובדה שהוא גדל בתנאי אקלים שונים ויכול לספק פרי מתוק בצבעים שונים, וכל זה בעבור השקיה אחת מעטה. עץ התאנה כמו כל עץ אחר צריך לעבור גיזום מתאים וגם כריתה במידת הצורך. כריתת עץ היא תמיד דבר קשה, גם לוגיסטית וגם רגשית, אך כשמקצוענים ממליצים ומבצעים, אפשר להיות רגועים.

 

כריתת עץ תאנה: דברים שכדאי לדעת

  • אנו באופק כריתה וגיזום מחזיקים בכל האישורים והרישיונות לגיזום וכריתת עץ. יש צורך להפגין מיומנות רבה במהלך הכריתה כדי לספר לעץ בדיוק את מה שהוא צריך. קחו בחשבון שכריתת עץ לא מבוקרת יכולה לגרום נזק שיהיה קשה לשחזר. יש סיבות מאוד ברורות מדוע יש לקרות עץ תאנה, במידה והוא מפריע לשאר העצים או מהווה מפגע בטיחותי, אך אם לא תבצעו את העבודה עם כל דגשי הבטיחות ולא תבחרו חברה מתאימה, הנזק יכול להיות גדול יותר.

  • עץ תאנה צריך הרבה שמש כדי לגדול. אחרי ששותלים אותו, אחרי שנה וחצי הוא כבר יכול להתחיל לפתח שורשים שישתלטו על האזור בסמוך אליו. זו אחת הצמיחות המהירות אך יש לה גם חסרונות והיא יכולה לפגוע בעצים אחרים שעומדים בסמוך לעץ וכבר מלאים בפירות וממשיכים לתת את תפוקתם מה שעלול להיפגע בגלל החבר החדש.

  • בנוסף, עץ התאנה צריך הרבה שמש. כשיש עצי תאנה צפופים זה לזה, הם יכולים לפגוע אחד בשני ולכן יש צורך לכרות אחד מהם. גם עצים שכבר הגיעו לסוף חייהם וכאלו שלא מניבים פירות בגלל מזיקים או בעיות שאי אפשר לפתור חייבים להיכרת במקצועיות.

כריתת עצים היא עסק למקצוענים בלבד

אם גיזום לא נכון יכול לגרום לבעיות רבות, כריתת עצים ובפרט כריתת עצי אקליפטוס היא סכנת חיים ממשית. אם עולה הצורך בכריתה מקצועית אל תתנו למזל להשפיע אלא רק לניסיון של שנים בתחום. רק כך תוכלו להיות בטוחים ולדעת שאתם עושים את הדבר הנכון ובצורה הנכונה ביותר. אנו באופק כריתה וגיזום מחכים לשמוע מכם בכל שאלה או ייעוץ שתצטרכו, פנו אלינו עוד היום ונהיה תמיד לשירותכם.

זקוקים לכרות עץ תאנה? צרו קשר כעת עם המומחים של אופק גיזום וכריתת עצים -

072-3257569